Blog

Blog o zmienianiu życia na lepsze! Trening mentalny, produktywność, coaching i wsparcie w mierzeniu się z wyzwaniami. Zaglądaj tu – artykuły w drodze!

Blog o zmienianiu życia na lepsze!

Trening mentalny, produktywność, coaching i wsparcie klientów w mierzeniu się z wyzwaniami życiowymi oraz zawodowymi są dla mnie więcej niż pracą. To moja pasja, którą nieustannie rozwijam. Dlatego na blogu podzielę się z Tobą moimi przemyśleniami, doświadczeniami, a także omówię kluczowe narzędzia, dzięki którym zaczniesz realizować swoje cele. Postaram się też dostarczyć Ci wartościowych inspiracji. Zapraszam do lektury. Zaglądaj tu regularnie – nowe artykuły są w drodze!

Jak dostosować się do nowego rynku pracy? Kompetencje przyszłości.

Rynek pracy ulega ciągłym zmianom. Ich dynamika wzrasta – zwłaszcza teraz, w dobie błyskawicznego postępu technologicznego i automatyzacji wszystkiego, co się da. Dlatego w głowach wielu osób pojawia się obawa: „czy za kilka lat będzie dla mnie jeszcze miejsce pracy?”. Odpowiadam: zdecydowanie tak! Musisz jednak… Czytaj dalej »Jak dostosować się do nowego rynku pracy? Kompetencje przyszłości.

Zamień marzenie w cel!

Cele vs marzenia – na czym polega różnica? Czy zdarza Ci się marzyć? Jasne, że tak! Każdy z nas lubi, choć od czasu do czasu zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że jest milionerem, podróżuje po całym świecie, ma nowy, superszybki samochód albo wspina się na… Czytaj dalej »Zamień marzenie w cel!

Chcesz dokonać zmiany w życiu? Sprawdź 5 wskazówek, które pozwolą Ci rozpocząć!

Świat dookoła Ciebie zmienia się nieustannie. Tego nie da się zatrzymać. Ty też nie jesteś tym samym człowiekiem, którym byłeś 5 czy 10 lat temu. Nawet jeśli tego nie zauważasz, również się zmieniasz. Jednak, jako że to powolny i nieustanny proces, nawet go nie dostrzegasz!… Czytaj dalej »Chcesz dokonać zmiany w życiu? Sprawdź 5 wskazówek, które pozwolą Ci rozpocząć!