Coaching

Coaching indywidualny i grupowy. Przejdziemy tę drogę razem!

Znajdź swój cel i określ swojego “dlaczego”

Wydaje Ci się, że czegoś Ci w życiu brakuje, ale nie potrafisz określić czego? Szukasz swojego ambitnego celu? Potrzebujesz zostać wysłuchany bez oceniania? A może wiesz, co chcesz zrobić w życiu, ale nie wiesz jak zacząć?

To pytania, które sam sobie zadawałem kilka lat temu, dlatego rozumiem je w 100%. Jeśli dotyczą również Ciebie, to czytaj dalej, bo wiem, jak Ci pomóc.

Umów się na darmową sesję wstępną

Zrozumienie, wysłuchanie i zadawanie trafnych pytań

Kiedy nie wiemy co robić dalej ze swoim życiem, wcale nie potrzebujemy złotych rad i gotowego rozwiązania. Nikt poza nami samymi nie wie, co dla nas będzie najlepsze. 

Potrzebujemy za to uważnego towarzysza rozmowy, który wysłucha naszych potrzeb, problemów i przemyśleń, a następnie zada pytania, które sprawią, że samodzielnie odkryjesz własną ścieżkę rozwoju. Towarzysza, który zna narzędzia, procesy i wie, jak działa psychika. 

I właśnie takim towarzyszem jestem. Coachem, który sprawia, że podejmowanie decyzji i życiowych zmian jest szybsze, łatwiejsze i efektywniejsze.

Czym jest coaching?

Wokół coachingu wyrosło mnóstwo mitów i stereotypów.  Jednym z większych błędów jest utożsamianie coachingu z psychoterapią,  szkoleniem lub mową motywacyjną wygłoszoną podczas konferencji TEDex.

Coaching ma na celu pomaganie innym przejść w ich życiu z punktu A do punktu B. To nie moda XXI wieku, tylko formuła znana od tysięcy lat. Zawsze na świecie były osoby, które pomagały innym osiągnąć ich cel. 

Coaching nie dostarcza gotowych rozwiązań, a coach, nie wykona pracy za Ciebie. To Ty jesteś ekspertem od swojego życia i dysponujesz wszystkimi zasobami niezbędnymi do dokonania zmian. 

Ty podejmujesz decyzje, ale ja, jako certyfikowany coach, dostarczę Ci efektywnych narzędzi, dzięki którym krok po kroku wypracujesz własną drogę na szczyt.  

Coaching to jednocześnie rozmowa z drugim człowiekiem i zaglądanie w głąb siebie – poznawanie własnych potrzeb, problemów, marzeń. Daje przestrzeń do bycia ze sobą szczerym, dzięki czemu możesz osiągnąć to, co naprawdę chcesz. Dzięki niemu zaczniesz planować, wyznaczać cele i je realizować!

Umów się na darmową sesję wstępną

Co nas pcha do przodu?

Dla każdego z nas spełnienie jest czymś innym. Dla jednych będzie to prowadzenie dochodowego biznesu, dla innych podróż dookoła świata, a dla jeszcze innych założenie dużej rodziny. Każdy z tych przypadków będzie do swojego sukcesu dążył w inny sposób, ale zawsze występuje jeden element wspólny. Tym elementem jest określenie swojej misji i celu, którego realizacja pcha nas do przodu i dostarcza prawdziwej wewnętrznej motywacji. I w tym właśnie pomoże Ci coaching!

Tak o współpracy ze mną mówią moi klienci:

Jestem certyfikowanym Coachem VCC ICF oraz dyplomowanym Trenerem Biznesu Oświaty i Administracji Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie i SWPS w Warszawie

Umów się na darmową sesję wstępną

Dlaczego warto skorzystać z coachingu?

 • Zostaniesz wysłuchany bez oceny i zyskasz towarzysza, który będzie dla Ciebie wsparciem mentalnym w trudnych momentach.
 • Skieruję Twoją uwagę nie na problem, a na poszukiwanie rozwiązań, dzięki czemu zamienisz gadanie i myślenie na działanie.
 • Wyznaczysz precyzyjne, ambitne i możliwe do zrealizowania cele, które będą Twoją siłą napędową.
 • Pomogę Ci odnaleźć Twoje mocne strony i talenty, dzięki czemu zaczniesz wykorzystywać pełnię swojego potencjału.
 • Nauczysz się komunikować swoje potrzeby i marzenia, co sprawi, że będziesz szczęśliwszy i polepszysz swoje relacje z bliskimi.

Umów się na darmową sesję wstępną lub wybierz pakiet dla siebie

 • sesje odbywają się online lub telefonicznie – jak wolisz, w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • jedna sesja standardowa trwa ok. 1 godziny, a sesja wstępna 30 minut. 
 • coaching jest procesem, który trwa zazwyczaj od 6 do 9 sesji. 
 • najbardziej efektywny jest cykl spotkań co tydzień, lub maksymalnie co dwa tygodnie.

  FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

  Aby coaching przyniósł najlepsze efekty, powinien być prowadzony w formie procesu. Ilość potrzebnych sesji jest zależna od indywidualnych potrzeb każdej osoby, ale zazwyczaj wynosi od 6 do 10 sesji. Zawsze Ty decydujesz ile spotkań chcesz odbyć.

  Sesje coachingowe odbywają się online za pomocą Skype lub Zoom, a jeśli wolisz, mogą być również telefonicznie. To rozmowa trwająca ok. 1 godziny podczas, której rozmawiamy o celach i zmianach, których klient chce dokonać w swoim życiu lub biznesie. Na spotkaniu rozmawiamy, jak je wprowadzić w życie i jakie działania wykonasz między sesjami.

  Współpracuję z osobami powyżej 18 roku życia, nie ma górnej granicy wieku.

  Coaching zajmuje się przede wszystkim kreowaniem przyszłości, operuje na zasobach, które dana osoba już ma, wspiera, ale nie leczy ani nie pomaga w radzeniu sobie z przeszłością.

  Psycholog i terapueta natomiat pomaga radzić sobie z tym co było kiedyś, często cierpieniem i poczuciem braku zasobów. Nie jest nakierowane na dążenie do celu, a uleczeniem i naprawieniem tych elementów, które potrzebują wsparcia i fachowej, czasami medycznej pomocy.