#12. Komunikacja. Czym jest i jakie ma znaczenie. Rozmowa z Piotrem Maślakiem.

#12. Komunikacja. Czym jest i jakie ma znaczenie. Rozmowa z Piotrem Maślakiem. 1

Do rozmowy zaprosiłem mojego dobrego kolegę Piotra Maślaka. Poruszamy tematy szeroko pojętej komunikacji, szkoleń z komunikacji i wiele innych aspektów z tym związanych. Poruszamy kwestie związane m.in. z tym:

1. Jak komunikacja postrzegana jest w organizacjach?
2. Na czym polega komunikacja kryzysowa?
3. Jak się przygotować na kryzys?
4. Po jakie pozycje książkowe sięgnąć na początek, gdy chcesz lepiej zrozumieć czym jest i jak działa komunikacja?
5. Czy szkolenia z komunikacji mają sens?
6. Co jest kluczem do osiągnięcia życiowej satysfakcji?
7. Po czym poznać dobrego trenera komunikacji?
Link do raportów, o którym mówimy w odcinku: https://futurebusiness.institute/t/raporty/pobierz/praca-zdalna-po-pandemii-koronawirusa/, https://www.iftf.org/uploads/media/SR-1382A_UPRI_future_work_skills_sm.pdf. Link do pozycji książkowych F. S. von Thuna: https://lubimyczytac.pl/autor/9159/friedemann-schulz-von-thun
Piotr Maślak jest dziennikarzem, dyplomowanym Trenerem Biznesu Oświaty i Admnistracji (Laboratorium Psychoedukacji Uniwersytetu SWPS), doradcą ds. komunikacji, trenerem wystąpień publicznych i medialnych. Specjalistą od komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i kryzysowej, autorem wielu strategii komunikacji.
Piotr jest również CEO i założycielem Travicon Sp. z o.o. – http://travicon.pl Pracował w mediach elektronicznych (TVP1, TVP2, TVP INFO, Polsat, Radio ZET), obecnie jest autorem i gospodarzem Pierwszego Śniadania w TOK-u (TOK FM).