#19. Vanem przez życie. Rozmowa z Kasią i Łukaszem z Podróżovania.

#19. Vanem przez życie. Rozmowa z Kasią i Łukaszem z Podróżovania. 1

Moimi gośćmi są Kasia i Łukasz – niezwykła para podróżników, którzy już od ponad 2 lat mieszkają i podróżują vanem. Pewnego dnia postanowili porzucić wygodne życie w Bristolu i ruszyć w świat. Rozmawiamy o tym, jak to się stało, że podjęli taką decyzję. Jak wyglądały przygotowania do podróży. Jak żyją teraz i co im daje życie w drodze.

Po rozmowie miałem dużo myśli i emocji w sobie. Nasze spotkanie było i jest dla mnie okazją do spojrzenia na tematy: wolności, dokonywanych wyborów, realizacji celów i marzeń, odwagi, szczęścia, wartości i wspierania się w związku.

O Kasi i Łukaszu możesz przeczytać na https://podrozovanie.pl/.
Relacjami ze swoich podróży dzielą się także w formie videobloga na https://www.youtube.com/podrozovanie.
Łukasz stworzył kurs online budowy własnego vana: https://zbudujkampera.pl/.
Kasia napisała książkę o tym, jak wygląda podróżowanie, którą serdecznie polecam. Darmowy rozdział oraz więcej informacji o książce znajdziesz na https://podrozovanie.pl/ksiazka/. Poza tym niedługo ukaże się ich poradnik o podróżach samochodowych i van life, stworzony we współpracy z równie znanymi podróżnikami z „Busem przez Świat”. Więcej na ten temat na: https://podrozovanie.pl/poradnik/.

Specjalnie dla słuchaczy podcastu Kasia i Łukasz udostępnili również darmowy materiał. Listę pakowania kampera, do pobrania w formie PDF: https://podrozovanie.pl/wp-content/uploads/2020/07/LISTA-PAKOWANIA-VANA-2.pdf.

Serdecznie zapraszam Cię do słuchania i dziękuję Ci za Twój czas.