Podcast

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko! Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

Szablon podcastu 1

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko!

Czujesz potrzebę zmiany w życiu i nie wiesz, w jakim kierunku pójść? Interesuje Cię szeroko pojęty rozwój? Chcesz zdobyć wiedzę i inspirację do działania, ale… zwyczajnie, po ludzku brak Ci czasu, żeby czytać?

A co, gdyby dało się poszerzać horyzonty mentalne także w codziennym biegu?

Da się! Od tego są podcasty! Wykorzystaj produktywnie czas podczas stania w korku w drodze do pracy albo gdy wyruszasz na poranny jogging.

Maciej Madeksza Podcast dostarczy Ci wielu inspiracji.

Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

O czym jest mój podcast?

O wszystkim, co związane ze skutecznym wprowadzaniem zmian w swoim życiu.

O tym:

  • jak żyć lepiej,
  • jak się komunikować,
  • jak się rozwijać,
  • jak wprowadzać zmiany w życiu,
  • jak tworzyć wartościowe relacje,
  • jak się otworzyć na świat i zmiany,
  • jak być cennym członkiem zespołu
… i nie tylko. Włącz i zainwestuj w siebie!
#23. Od nauczycielki języka polskiego do psycholożki. Rozmowa z Anią Górską. 3

#23. Od nauczycielki języka polskiego do psycholożki. Rozmowa z Anią Górską.

W tym odcinku inspirująca rozmowa z Anią Górską, moją dobrą znajomą, byłą polonistką i obecną psycholożką. Ania jest doskonałym przykładem na to, że w naszej karierze zawodowej można zmienić zawód i zacząć zupełnie od nowa. Rozmawiamy nie tylko o samej profesji psychologa, ale również o… Czytaj więcej »#23. Od nauczycielki języka polskiego do psycholożki. Rozmowa z Anią Górską.

#22. Identyfikacja wizualna firmy z pasją w tle. Rozmowa z Filipem Markiem. 4

#22. Identyfikacja wizualna firmy z pasją w tle. Rozmowa z Filipem Markiem.

Do tego odcinka zaprosiłem Filipa Marka, projektanta graficznego i właściciela firmy Kreowanie Marek. Rozmawiamy o tym, jakie można mieć podejście do tworzenia identyfikacji wizualnej marki osobistej i jak ten proces przebiega. Pytam Filipa po co i dla kogo jest potrzebna identyfikacja wizualna oraz jak do… Czytaj więcej »#22. Identyfikacja wizualna firmy z pasją w tle. Rozmowa z Filipem Markiem.

#20. "Wielki Wóz" - książka Kasi Gawlas i moje 4 główne wnioski. 6

#20. „Wielki Wóz” – książka Kasi Gawlas i moje 4 główne wnioski.

Ten odcinek jest pewnym nawiązaniem do poprzedniego odcinka podcastu #19, w którym przeprowadziłem wywiad z Kasią i Łukaszem z vloga PodróżoVanie. Dziś chciałbym skupić się na książce „Wielki Wóz” autorstwa Kasi. Jest ona podsumowaniem pierwszego etapu ich vanlife’u. Porusza wiele tematów odnośnie samej podróży, życia… Czytaj więcej »#20. „Wielki Wóz” – książka Kasi Gawlas i moje 4 główne wnioski.

#17.  Steve Jobs - 4 lekcje z jego biografii. 9

#17. Steve Jobs – 4 lekcje z jego biografii.

W tym odcinku przedstawiam 4 rzeczy, które wyniosłem z biografii twórcy firmy Apple – Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona. Recenzję tej książki znajdziesz na portalu www.lubimycztać.pl klikając w link: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/203589/steve-jobs. Te 4 lekcje to: 1. Ruch 2. Filozofia marketingu Apple 3. Prezentacja tego, co robisz… Czytaj więcej »#17. Steve Jobs – 4 lekcje z jego biografii.