Podcast

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko! Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

Szablon podcastu 1

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko!

Czujesz potrzebę zmiany w życiu i nie wiesz, w jakim kierunku pójść? Interesuje Cię szeroko pojęty rozwój? Chcesz zdobyć wiedzę i inspirację do działania, ale… zwyczajnie, po ludzku brak Ci czasu, żeby czytać?

A co, gdyby dało się poszerzać horyzonty mentalne także w codziennym biegu?

Da się! Od tego są podcasty! Wykorzystaj produktywnie czas podczas stania w korku w drodze do pracy albo gdy wyruszasz na poranny jogging.

Maciej Madeksza Podcast dostarczy Ci wielu inspiracji.

Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

O czym jest mój podcast?

O wszystkim, co związane ze skutecznym wprowadzaniem zmian w swoim życiu.

O tym:

  • jak żyć lepiej,
  • jak się komunikować,
  • jak się rozwijać,
  • jak wprowadzać zmiany w życiu,
  • jak tworzyć wartościowe relacje,
  • jak się otworzyć na świat i zmiany,
  • jak być cennym członkiem zespołu
… i nie tylko. Włącz i zainwestuj w siebie!
#30. Jak odkryć pasję i czerpać z niej radość. Rozmowa z Małgorzatą Żebrowską. 4

#30. Jak odkryć pasję i czerpać z niej radość. Rozmowa z Małgorzatą Żebrowską.

Zawsze jest czas, żeby zacząć realizować swoje marzenia. To zdanie z jednej strony daje nadzieję, z drugiej może zachęcać do czekania „na lepszy czas”. Wybór zawsze jest po Twojej stronie. Pewne jest jedno: nie wykonasz akcji – nie będzie efektów, nie ruszysz z miejsca. Dziś… Czytaj dalej »#30. Jak odkryć pasję i czerpać z niej radość. Rozmowa z Małgorzatą Żebrowską.

#29. O samotności z filmem w tle. 5

#29. O samotności z filmem w tle.

„Kocham ludzi. Kocham moją rodzinę, moje dzieci. Ale we mnie jest miejsce, w którym żyję samotnie, tam regeneruję źródła, których nigdy nie zabraknie.” To słowa Pearl Buck, które oddają mój stan postrzegania bycia od czasu do czasu w samotności. W tym odcinku podcastu nawiązuję do… Czytaj dalej »#29. O samotności z filmem w tle.

#27. Projekt: życie po mojemu. Rozmowa z Igą Skolimowską. 7

#27. Projekt: życie po mojemu. Rozmowa z Igą Skolimowską.

Spotkanie z Igą Skolimowską w tym odcinku podcastu, to ciekawa, dynamiczna i pełna praktycznego podejścia do życia rozmowa. Iga jest studentką Warszawskiej Akademii Teatralnej. Stoi na czele Stowarzyszenia Olsztyn 2.0, współorganizowała Tedx Likusy. A to tylko niektóre projekty, które realizowała i realizuje. Odcinek pełen jest… Czytaj dalej »#27. Projekt: życie po mojemu. Rozmowa z Igą Skolimowską.

#25. Pasja w pracy dziennikarki radiowej i nie tylko. Rozmowa z Moniką Szczygło. 9

#25. Pasja w pracy dziennikarki radiowej i nie tylko. Rozmowa z Moniką Szczygło.

Gościem tego odcinka jest Monika Szczygło – wieloletnia dziennikarka Radia Olsztyn. Monika specjalizuje się w tematach związanych z kulturą. Jest również zaangażowana w pomoc zwierzętom w radiu oraz prywatnie. Z Moniką rozmawiamy nie tylko o dziennikarstwie. Pasja Moniki do wykonywanego zawodu jest także dobrą okazją… Czytaj dalej »#25. Pasja w pracy dziennikarki radiowej i nie tylko. Rozmowa z Moniką Szczygło.

#23. Od nauczycielki języka polskiego do psycholożki. Rozmowa z Anią Górską. 11

#23. Od nauczycielki języka polskiego do psycholożki. Rozmowa z Anią Górską.

W tym odcinku inspirująca rozmowa z Anią Górską, moją dobrą znajomą, byłą polonistką i obecną psycholożką. Ania jest doskonałym przykładem na to, że w naszej karierze zawodowej można zmienić zawód i zacząć zupełnie od nowa. Rozmawiamy nie tylko o samej profesji psychologa, ale również o… Czytaj dalej »#23. Od nauczycielki języka polskiego do psycholożki. Rozmowa z Anią Górską.