Podcast

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko! Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko!

Czujesz potrzebę zmiany w życiu i nie wiesz, w jakim kierunku pójść? Interesuje Cię szeroko pojęty rozwój? Chcesz zdobyć wiedzę i inspirację do działania, ale… zwyczajnie, po ludzku brak Ci czasu, żeby czytać?

A co, gdyby dało się poszerzać horyzonty mentalne także w codziennym biegu?

Da się! Od tego są podcasty! Wykorzystaj produktywnie czas podczas stania w korku w drodze do pracy albo gdy wyruszasz na poranny jogging.

Maciej Madeksza Podcast dostarczy Ci wielu inspiracji.

Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

O czym jest mój podcast?

O wszystkim, co związane ze skutecznym wprowadzaniem zmian w swoim życiu.

O tym:

  • jak żyć lepiej,
  • jak się komunikować,
  • jak się rozwijać,
  • jak wprowadzać zmiany w życiu,
  • jak tworzyć wartościowe relacje,
  • jak się otworzyć na świat i zmiany,
  • jak być cennym członkiem zespołu
… i nie tylko. Włącz i zainwestuj w siebie!

#22. Identyfikacja wizualna firmy z pasją w tle. Rozmowa z Filipem Markiem.

Do tego odcinka zaprosiłem Filipa Marka, projektanta graficznego i właściciela firmy Kreowanie Marek. Rozmawiamy o tym, jakie można mieć podejście do tworzenia identyfikacji wizualnej marki osobistej i jak ten proces przebiega. Pytam Filipa po co i dla kogo jest potrzebna identyfikacja wizualna oraz jak do… Czytaj dalej »#22. Identyfikacja wizualna firmy z pasją w tle. Rozmowa z Filipem Markiem.

#20. „Wielki Wóz” – książka Kasi Gawlas i moje 4 główne wnioski.

Ten odcinek jest pewnym nawiązaniem do poprzedniego odcinka podcastu #19, w którym przeprowadziłem wywiad z Kasią i Łukaszem z vloga PodróżoVanie. Dziś chciałbym skupić się na książce „Wielki Wóz” autorstwa Kasi. Jest ona podsumowaniem pierwszego etapu ich vanlife’u. Porusza wiele tematów odnośnie samej podróży, życia… Czytaj dalej »#20. „Wielki Wóz” – książka Kasi Gawlas i moje 4 główne wnioski.

#17. Steve Jobs – 4 lekcje z jego biografii.

W tym odcinku przedstawiam 4 rzeczy, które wyniosłem z biografii twórcy firmy Apple – Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona. Recenzję tej książki znajdziesz na portalu www.lubimycztać.pl klikając w link: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/203589/steve-jobs. Te 4 lekcje to: 1. Ruch 2. Filozofia marketingu Apple 3. Prezentacja tego, co robisz… Czytaj dalej »#17. Steve Jobs – 4 lekcje z jego biografii.

#14. Pięć form współpracy, które mogą Ci pomóc w rozwoju.

Kiedy zaczynałem szukać kogoś, kto mógłby mi pomóc rozwiązać dylemat „co mam dalej robić” za bardzo nie wiedziałem do kogo się zwrócić. Chciałem zacząć robić nowe rzeczy zawodowo, ale nie do końca wiedziałem jakie. Tak naprawdę brakowało mi wiary we własne możliwości i odwagi. Zacząłem… Czytaj dalej »#14. Pięć form współpracy, które mogą Ci pomóc w rozwoju.