Podcast

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko! Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

Szablon podcastu 1

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko!

Czujesz potrzebę zmiany w życiu i nie wiesz, w jakim kierunku pójść? Interesuje Cię szeroko pojęty rozwój? Chcesz zdobyć wiedzę i inspirację do działania, ale… zwyczajnie, po ludzku brak Ci czasu, żeby czytać?

A co, gdyby dało się poszerzać horyzonty mentalne także w codziennym biegu?

Da się! Od tego są podcasty! Wykorzystaj produktywnie czas podczas stania w korku w drodze do pracy albo gdy wyruszasz na poranny jogging.

Maciej Madeksza Podcast dostarczy Ci wielu inspiracji.

Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

O czym jest mój podcast?

O wszystkim, co związane ze skutecznym wprowadzaniem zmian w swoim życiu.

O tym:

  • jak żyć lepiej,
  • jak się komunikować,
  • jak się rozwijać,
  • jak wprowadzać zmiany w życiu,
  • jak tworzyć wartościowe relacje,
  • jak się otworzyć na świat i zmiany,
  • jak być cennym członkiem zespołu
… i nie tylko. Włącz i zainwestuj w siebie!
#12. Komunikacja. Czym jest i jakie ma znaczenie. Rozmowa z Piotrem Maślakiem. 2

#12. Komunikacja. Czym jest i jakie ma znaczenie. Rozmowa z Piotrem Maślakiem.

Do rozmowy zaprosiłem mojego dobrego kolegę Piotra Maślaka. Poruszamy tematy szeroko pojętej komunikacji, szkoleń z komunikacji i wiele innych aspektów z tym związanych. Poruszamy kwestie związane m.in. z tym: 1. Jak komunikacja postrzegana jest w organizacjach? 2. Na czym polega komunikacja kryzysowa? 3. Jak się… Czytaj dalej »#12. Komunikacja. Czym jest i jakie ma znaczenie. Rozmowa z Piotrem Maślakiem.

#11. 5 lekcji z książki "Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak". 3

#11. 5 lekcji z książki „Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak”.

W tym odcinku przedstawiam książkę, która bardzo dużo zmieniła w moim życiu. Tą książką jest „Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak” autorstwa Johna M. Oldhama i Loisa B. Morrisa. W pierwszej części odcinka opowiem Ci krótko o samej książce. Natomiast z… Czytaj dalej »#11. 5 lekcji z książki „Twój psychologiczny autoportret. Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, postępujesz właśnie tak”.

#10. Jak pomagać innym rozwijać biznes, nie zapominając o sobie. Rozmowa z Gregiem Albrechtem 4

#10. Jak pomagać innym rozwijać biznes, nie zapominając o sobie. Rozmowa z Gregiem Albrechtem

Dla mnie to wyjątkowy odcinek i wyjątkowy gość w podcaście. Greg Albrecht to doradca wspierający budowanie i rozwijanie biznesu, mówca. Greg prowadzi także swój własny podcast, którego jestem stałym słuchaczem: Greg Albrecht Podcast – wszystkie twarze biznesu. Grega możecie znaleźć na stronie internetowej: www.gregalbrecht.io Z… Czytaj dalej »#10. Jak pomagać innym rozwijać biznes, nie zapominając o sobie. Rozmowa z Gregiem Albrechtem

#9. Super Moc Informacji Zwrotnej! 5

#9. Super Moc Informacji Zwrotnej!

Informacja zwrotna nie jest przereklamowana. Ma super moc pod warunkiem, że wiesz jak ją przekazać, a potem praktycznie zastosować to w życiu. W tym odcinku mówię o 7 zasadach udzielania feedbacku. Przedstawiam na konkretnym przykładzie Model FUKO, który możesz zacząć stosować (Fakty, Uczucia, Konsekwencje, Oczekiwania).… Czytaj dalej »#9. Super Moc Informacji Zwrotnej!

#6. Czego nie wiesz o dzisiejszym rynku pracy? Rozmowa z Kingą Konopik. 8

#6. Czego nie wiesz o dzisiejszym rynku pracy? Rozmowa z Kingą Konopik.

Ten odcinek podcastu to rozmowa z Kingą Konopik (specjalistą ds. Rekrutacji i Rozwoju, Coachem i Trenerem), która ma doświadczenie w pracy podczas rekrutacji m. in. dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. czy Amazona. Rozmawiamy o wielu perspektywach dzisiejszego rynku pracy i nie tylko! Z… Czytaj dalej »#6. Czego nie wiesz o dzisiejszym rynku pracy? Rozmowa z Kingą Konopik.

#5. Jaka postawa takie efekty! 9

#5. Jaka postawa takie efekty!

Chcesz mieć efekty i działać skutecznie? Ten odcinek podcastu może dać Ci odpowiedź na pytanie jak to osiągnąć! Zadam Ci w nim kilka pytań. Warto na nie sobie odpowiedzieć. Nawiązuję także do książki Stephena R. Covey’a „7 nawyków skutecznego działania” oraz Stevena Presfiled’a „Do roboty”… Czytaj dalej »#5. Jaka postawa takie efekty!

#3. Czy motywacja jest przereklamowana? 11

#3. Czy motywacja jest przereklamowana?

Motywacja to nie jest łatwy temat. Wokół tego pojęcia narosło wiele stereotypów. Czy motywacja jest potrzebna do działania? Jakie są jej rodzaje? Skąd czerpać energię do działania? Podejmuję te i więcej tematów w tym odcinku podcastu. Dowiesz się też, jakie będą kolejne dwa tematy podcastu. Razem z dzisiejszym… Czytaj dalej »#3. Czy motywacja jest przereklamowana?