Poznajmy się

Maciej Madeksza – szkoleniowiec, coach i nie tylko!

Poznajmy się 1

Nazywam się Maciej Madeksza.

Moją misją jest pomaganie ludziom i zespołom w prowadzaniu trwałych zmian i lepszej komunikacji tak, aby stawali się przykładem skuteczności w osiąganiu swoich celów w życiu osobistym i zawodowym.

Robię to przede wszystkim jako szkoleniowiec, coach i mentor – prowadzę szkolenia dla biznesu, edukacji i organizacji. Pomagam także, prowadząc warsztaty, sesje coachingowe  i mentoring.

Nie jestem teoretykiem.

Chociaż lubię rozmawiać i uważam, że skuteczna komunikacja to podstawa każdego sukcesu, skupiam się na działaniu – skutecznym i prowadzącym prosto do celu.

Pomagając ludziom w realizacji ich celów, kieruję się empatią, wsparciem, szczerością, odpowiedzialnością, otwartością. Żeby sprostać temu wyzwaniu, nieustannie się rozwijam i wprowadzam zmiany w swoim życiu.

Wcielam teorię w praktykę i na własnej skórze przekonuję się, że to działa! Nauczyłem się też, że nie ma magicznych zaklęć, które powodują, że pstryka się palcem i życie zmienia się na lepsze.

To proces, w którym potrzeba wytrwałości, determinacji i wiary. To się nie „udaje”. To się wypracowuje. Dobra wiadomość jest taka: wcale nie trzeba być supermanem, żeby dać radę!

Sam jestem tego najlepszym przykładem. Daleko mi do superbohatera, ale mam ogromne poczucie spełnienia w życiu.

Jestem szczęśliwym mężem i tatą trójki wspaniałych dzieci. W ciągu ostatnich lat schudłem 18 kg i dokonałem poważnych zmian w życiu zawodowym. W 2019 roku, po 3 latach wytężonej pracy w końcu przebiegłem maraton (w 4 h 30 min 24 s). Mam kolejne wyzwania przed sobą: zawodowe, osobiste i sportowe. Czuję, że moje życie jest na właściwych torach. Teraz czas na Ciebie!

Ustalimy czego potrzebujesz, znajdziemy rozwiązania i wdrożymy je w życie. Będę Ci towarzyszył i wspierał w tej drodze od Startu do Mety. Bez zbędnego kręcenia się w kółko! Oprócz wykształcenia, wiedzy i doświadczenia mam za sobą tysiące godzin spędzonych z podcastami, kursami online i książkami. Ich tematyka to: psychologia, relacje, produktywność, efektywność osobista, komunikacja, przywództwo, realizacja projektów, budowanie i zarządzanie zespołem, biografie, przedsiębiorczość, kompetencje przyszłości. Wdrażam w życie rozwiązania dla mnie najlepsze i wiem, że to działa! Ciągle się uczę i doskonalę. Dla siebie i dla Ciebie!

Moje kwalifikacje

Osobiste doświadczenia to tylko jedna strona medalu. Poznaj twarde dane, które potwierdzają moje kwalifikacje jako trenera, coacha oraz mentora.

  • Jestem dyplomowanym Trenerem Biznesu Oświaty i Administracji Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie i SWPS w Warszawie;
  • Ukończyłem specjalistyczny kurs Professional Coach akredytowany przez International Coach Federation (ACSTH);
  • Posiadam certyfikację VCC (Vocational Competence Certificate) jako coach;
  • Jestem dyplomowanym Menedżerem Sportu (AWF Wrocław).

Pracuję na podstawie kodeksu etycznego ICF (International Coach Federation).

Moje wartości

Odpowiedzialność

Działam z pełnym zaangażowaniem i przestrzegam ustalonych zasad na każdym etapie współpracy.

Szczerość i otwartość

Wierzę, że to podstawa w budowaniu zaufania i wartościowych relacji niezbędnych do współdziałania.

Ciągły rozwój

Pomagając innym w ich rozwoju, sam muszę dbać o swój. Dlatego cały czas się uczę, szkolę, zdobywam doświadczenie. Ciągła podróż i stawanie się lepszym każdego dnia to moja pasja.

Kreatywność

Oprócz sprawdzonych dróg, szukam oryginalnych i stosownych rozwiązań dopasowanych do Twoich wymagań, potrzeb i oczekiwań.

Współpraca

Upewniam się, co jest dla Ciebie ważne, rozwiązuję problemy bez narzekania i szukania winnych.

Dyskrecja

Bez względu na to, czy dyskutujemy o Twoich wyzwaniach zawodowych, czy osobistych, treść rozmowy pozostaje między nami. Szanuję Twoją prywatność. Po prostu.

Zapraszam do współpracy!

Skontaktuj się ze mną!