Referencje

Ania Michniuk

Spotkania z Maćkiem odbywały się chyba w najbardziej odpowiedniej dla mnie chwili. Kończyłam przygodę z jednym dużym projektem i zastanawiałam się nad tym, co dalej. Szukałam czegoś, co pozwoli mi doświadczać codziennej satysfakcji. Dzięki naszym rozmowom, spojrzałam na siebie z trochę innej perspektywy. Zobaczyłam, że moje myśli, zamiast mnie wspierać, prowadzą często do rezygnacji z planów. Ludzie niepotrzebnie sami stawiają sobie ograniczenia. Po spotkaniach przebudowałam nieco swoje podejście do wielu rzeczy. Teraz idę w stronę tego, co sprawia mi najwięcej radości. Co prawda, czasem przemierzam tę drogę małymi krokami, ale innym razem – w siedmiomilowych butach. Ważne, że wszystko idzie do przodu. Dzięki!

Justyna Krajewska

Maciej jest osobą pełną ciepła i zrozumienia. Zawsze oferuje wsparcie i pomaga dobrać właściwe rozwiązania. Jego energia i optymizm sprawiają, że chce się sięgać po więcej. Maciej nieustannie się rozwija, jest bardzo dobrym obserwatorem i bazuje na swoich doświadczeniach. Wiedza, którą się dzieli jest merytoryczna, ale i przystępna. Bardzo sobie cenię naszą współpracę i z czystym sercem polecam każdemu, kto chce coś zmienić, zmotywować się do działania i obrać nową drogę.

Aniołki bez Charliego

Maciej Madeksza to trener, z którym po raz pierwszy spotkałyśmy się podczas szkolenia dla Zwolnionych z Teorii. Już wtedy ujął nas siłą perswazji, sztuką dialogu i empatią. Ma niezwykłą osobowość, spokój i dar przekonywania, ale przede wszystkim to skarbnica pomysłów. Niczego ortodoksyjnie nie narzuca, sugeruje i podpowiada. Nasze ponowne spotkanie miało miejsce po wielu miesiącach. Chciałyśmy wrócić do rozmów o kreowaniu nowych pomysłów w edukacji. Wówczas dał się poznać jako świadomy i twórczy innowator. Możemy śmiało przyznać, że dołożył swoją cegiełkę do kreowania naszej działalności Aniołków Bez Charliego. Maćku, dziękujemy!

Joanna Chabrowska

We współpracy z Maćkiem zawsze ogromne wrażenie robiło na mnie zaangażowanie z jakim podchodzi do zadań. W każde działanie zawsze wkładał całe swoje serce, a jednocześnie wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem. W związku z tym praca z nim w jednym zespole była samą przyjemnością i świetną okazją do nauczenia się wielu nowych rzeczy. Warta docenienia jest też jego umiejętność spojrzenia na problem z różnych perspektyw - prawdopodobnie wynika to z jego ogromnej empatii. Krótko mówiąc - Maciek to profesjonalista z ludzką twarzą!

Centrum Edukacji Obywatelskiej

[...] Współpraca z Panem Maciejem Madekszą przebiegła bezproblemowo. Pan Maciej Madeksza posiada bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Jest osobą zaangażowaną i należycie realizującą powierzone zadania. Warsztaty zostały przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie i sumiennie. Na uwagę zasługuje również atmosfera zarówno podczas samego szkolenia, jak i w trakcie przygotowań organizacyjnych. [...]

Małgorzata Żebrowska

Pracuję z Maciejem przy kilku projektach edukacyjnych, które są powiązane z trenowaniem kompetencji miękkich, pracy w zespole, z kształceniem młodzieży przy wykorzystaniu nowoczesnych form edukacji. Współpraca z Maciejem jest niebywale profesjonalna i rzeczowa. Maciej potrafi dostosować swoje szkolenia zarówno do grupy docelowej, jak i bardzo szczegółowych celów, które pragnie osiągnąć moja organizacja. Jest bardzo otwarty na feedback i sprawnie wprowadza zmiany. Bardzo cenię również miły, elastyczny kontakt i postawę proaktywną Macieja - wdrożyliśmy wiele z proponowanych przez niego rozwiązań. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak rzetelnym profesjonalistą, który potrafi wytworzyć niezwykle pozytywną atmosferę współpracy.

Maria Schindler

Cechą, którą szczególnie cenię u Maćka, jest umiejętność uważnego słuchania i trafnego zadawania pytań, które pozwalają znaleźć lepsze rozwiązania. Maciek jest nie tylko profesjonalnym coachem, ale też świetnie się komunikuje - ma poczucie humoru i dystans, dzięki któremu każde spotkanie szybko mija, a współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Wielokrotnie zaimponował mi swoimi pomysłami i tym, jak dobrze rozumie drugiego człowieka. Jest zmotywowany do działania i pełen pasji do tego, co robi. A do tego zawsze gra zespołowo!

Pan Belfer (Dawid Łasiński)

Z Maciejem miałem okazję spotkać się w Łodzi w 2019 roku w ramach szkolenia dla nauczycieli biorących udział w projekcie „Zwolnieni z teorii”. Od początku wzbudził moje zaufanie i czułem, że bardziej niż na mówieniu, zależy mu na słuchaniu. Wzbudził tym moje zaufanie, przez co bez obaw aktywnie uczestniczyłem w szkoleniu. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Maciejem i inspirujących rozmów, również w kuluarach.

Sylwia Pochmara - Hahnkamp

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku szkoleniach prowadzonych przez Macieja i każde z nich było wartościowym doświadczeniem, nową inspiracją, motywacją do działania i poczuciem dobrze zainwestowanego czasu. Maciej posiada zbiór cech osobowości i temperamentu, które niewątpliwie wyróżniają go jako specjalistę w dziedzinie ludzkiego zachowania i tym samym czynią doskonałym couchem, dla którego praca jest pasją i integralną częścią jego życia. Jego poczucie humoru, zaangażowanie i nietuzinkowe podejście powodują, że każde warsztaty pozostawiają po sobie pewien niedosyt, a tym samym rozbudzają ciekawość poznawczą i motywują do dalszej nauki.

Urszula Deszcz

Jestem nauczycielką z długim stażem i w swoim życiu zawodowym wzięłam udział w wielu szkoleniach i formach doskonalenia zawodowego z różnych dziedzin edukacji. Myślę, że daje mi to prawo do wyrażenia bardzo pozytywnej opinii o szkoleniu interpersonalnym z zakresu komunikacji, wykorzystania narzędzi coachingowych i pracy z grupą jakie przygotował dla mnie Maciek. Początkowo podchodziłam do niego trochę sceptycznie – taki zakres tematyczny, a tylko 5 godzin szkolenia. Okazało się, że Maciek po mistrzowsku przygotował plan naszych spotkań i z ogromu wiedzy z każdego zagadnienia wybrał to, co najbardziej odpowiadało na moje indywidualne potrzeby. Jest trenerem bardzo profesjonalnym, elastycznym na wymagania klienta a swoją ogromną wiedzę teoretyczną wspiera dużym bagażem doświadczenia praktycznego. W dostępny sposób przekazał mi zawiłości trudnych zagadnień i podsunął wiele praktycznych rozwiązań. Uwierzcie, z powodzeniem wprowadzam je już w praktykę życia szkolnego – to działa!

Zwolnieni z Teorii

Maciek mocno wpłynął na kształt ścieżki rozwojowej Nauczycieli Zwolnionych z Teorii. Dzięki niemu 300 nauczycieli wzmocniło miękkie kompetencje, takie jak motywacja, komunikacja, czy proces grupowy i zbudowało partnerską relację z uczniami. Szkolenia prowadzone przez Maćka mają świetny odbiór wśród nauczycieli. Średnia ocena szkolenia wynosi 9,2 na 10 punktów. Nauczyciele doceniają przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny szkoleń, świetną atmosferą, dużą dawkę praktycznych ćwiczeń i umiejętność dzielenia się doświadczeniem. Wielokrotnie podziwialiśmy Maćka za to, jak świetnie nawiązuje kontakt z uczestnikami szkoleń i z jakim zaangażowaniem oraz szacunkiem do uczestników prowadzi spotkania. Niezależnie od tematu zawsze możemy liczyć na trafną poradę od Maćka w zakresie edukacji czy budowania relacji z nauczycielami. Ma świetne spostrzeżenia i pomysły. Nie tylko jest profesjonalnym trenerem, ale także jest niezwykle kreatywny i świetnie odnajduje się pracując w grupie, tworząc rozwiązania, które wpływają na coraz lepszy kształt Zwolnionych z Teorii. Maciek zmienia polską edukację na praktyczną i ma niezwykle dużo energii do działania!

CDT - Anna Sokołowska

[...] Starannie przygotowane materiały szkoleniowe oraz dopracowany program zagwarantowały szeroki poziom merytoryczny. Pan Maciej dzięki znajomości tematyki, posiadaniu umiejętności jasnego przekazywania wiedzy oraz dostosowaniu zakresu materiałów przeprowadził webinar na wysokim poziomie. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Macieja Madekszę jako solidnego, rzeczowego i wiarygodnego partnera w realizacji webinarów z zakresu relacji interpersonalnych. [...]

Skontaktuj się ze mną!