Szkolenia dla firm

Wnieś pracę swojego zespołu na wyższy level!

Jesteś dyrektorem, liderem lub kierownikiem? Zarządzasz ludźmi, ale napotykasz na trudności lub wyzwania? Chcesz rozwijać umiejętności swoje lub pracowników, ale nie wiesz czego dokładnie potrzebujecie? Marzysz o dobrze funkcjonującej firmie, w której komunikacja jest na najwyższym poziomie? 

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zapewniam Cię, że warto czytać dalej.

Umów się na darmową konsultację

Pomogę Twojemu zespołowi zostać dream teamem, a Tobie skutecznym liderem

Znam rozwiązanie na Twoje problemy. Tym rozwiązaniem jest dobry trener, który zajmie się rozwojem Twoich kompetencji lub Twojego zespołu. Taki trener, który będzie odpowiadał na konkretne problemy i włoży mnóstwo serca i energii, aby przygotować szkolenie szyte na miarę. Sprawiam, że całym firmom pracuje się efektywniej.

Szkolenia, które trafiają w punkt

Każdy problem związany z funkcjonowaniem Twojego zespołu ma jakieś podłoże… a co za tym idzie, ma również rozwiązanie. Znalezienie źródła problemu nie zawsze jest oczywiste, ale doświadczenie pokazuje, że wychodzi mi to niezwykle dobrze. Czasami wystarczy kilka godzin szkolenia, aby wypracować działania, które momentalnie polepszą pracę zespołu. 

Szkolenia, które organizuję są praktyczne i nakierowane na konkretną potrzebę. Nie ma lania wody, nie ma nudnych prezentacji. Jest za to konkretny problem do rozwiązania, konkretne sytuacje do omówienia i konkretne działania do wypracowania. 

Przed każdym szkoleniem najpierw wnikliwie analizuję sytuację w firmie oraz rozmawiam z osobami zarządzającymi i pracownikami. To wszystko sprawia, że szkolenia są szyte na miarę i dopasowane do możliwości organizacji. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz szkolenie indywidualne czy grupowe, stacjonarnie czy online, pojedyncze czy cały proces.

Atmosfera pełna szacunku, otwartości i zrozumienia

Nie mogę Ci obiecać, że wszyscy w Twojej firmie będą pracować z szerokim uśmiechem. Obiecuję jednak, że z moją pomocą poprawisz funkcjonowanie swojej drużyny. Sprawimy, że Twój zespół będzie pracował chętniej, a jeśli pojawią się trudności, to ludzie będą potrafili o nich rozmawiać i znajdować konstruktywne rozwiązania. Gwarantuję więcej wzajemnego zrozumienia i mniej stresu. Takie warunki do pracy sprzyjają lepszej efektywności i motywacji, która generuje zyski. Musisz tylko podjąć decyzję, wyznaczyć cele  i wziąć się do pracy… bo samo się nie zrobi.

Co mówią o mnie klienci?

Jestem dyplomowanym Trenerem Biznesu Oświaty i Administracji Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie i SWPS w Warszawie
oraz certyfikowanym Coachem VCC ICF.

Umów się na darmową konsultację

Dlaczego warto skorzystać z moich szkoleń?

 • Stworzę dla Ciebie szkolenia szyte na miarę, dzięki czemu rozwiążemy konkretne problemy Twojej firmy.
 • Szkolenia mają wymiar praktyczny, co powoduje, że zaraz po ich zakończeniu możesz zacząć wdrażać w życie nowe umiejętności i rozwiązania.
 • Dzięki polepszeniu jakości pracy będziesz pracował z większą energią, co wpłynie na Twoje codzienne samopoczucie.
 • Poprawa komunikacji w zespole sprawi, że zminimalizujesz stres związany z nieporozumieniami, nauczysz się lepiej wyrażać swoje myśli, a zespół stanie się bardziej otwarty.
 • Nauczysz skutecznie motywować siebie i swój zespół, dzięki czemu firma będzie szybciej realizowała cele, również finansowe.

Wybierz moduły, które są dla Ciebie najważniejsze

Szkolenia, które oferuję, są dobierane do indywidualnych potrzeb. Każda organizacja ma inne wyzwania. Poniżej wymieniam obszary nad którymi możemy wspólnie pracować. Moduły możesz dowolnie mieszać ze sobą, wybrać jeden lub kilka. Wszystko zależy od Ciebie.

Wydajna praca zespołowa

Wiedza i umiejętności dotyczące Procesu Grupowego pomogą Twojemu zespołowi wydajniej realizować zadania. Zrozumiesz, jak funkcjonuje grupa, jak jej pomagać lepiej pracować, utrzymywać przyjazną atmosferę i jak się w niej lepiej odnaleźć.

Skuteczna komunikacja w zespole

Pomagam zespołom efektywniej się porozumiewać i najzwyczajniej – lepiej dogadywać. Zakres szkolenia dobierzemy do potrzeb zespołu tak, aby Wasza współpraca miała większą efektywność i przyjazną, wspierającą atmosferę.

Efektywna komunikacja lidera

Pomogę Ci, abyś jako Lider umiał skutecznie oraz wspierająco komunikować się z zespołem. Efektywna komunikacja Lidera przekłada się na lepsze wyniki zespołu, jego zaangażowanie, zadowolenie pracowników i atmosferę. Wiem jak to zrobić!

Motywacja zespołu

Motywacja to jedno z kluczowych zagadnień współczesnej psychologii w kontekście realizacji celów indywidualnych, jak i zarządzania zespołem. Przygotuję szkolenie, które pokaże, jak ją znajdować i jak działać efektywnie, kiedy nam jej brakuje.

Krytyczne myślenie

Myślenie krytyczne to nie tylko szukanie racjonalnych dowodów, ale również jasne przekazywanie swojego punktu widzenia. Podczas szkolenia pokażę Ci jak w praktyce nauczyć się krytycznego myślenia, czyli jednej z najważniejszych kompetencji XXI wieku.

Inteligencja emocjonalna

Pomogę Twojemu zespołowi rozpoznawać emocje i pokażę, jak je zrozumieć i sobie z nimi radzić. Świadome korzystanie z emocji wpływa na podejmowanie właściwych decyzji i pozwala efektywniej komunikować się z innymi.

Wartościowe negocjacje

Negocjacje są nierozłącznym elementem naszego życia. Pokażę Ci, jak prowadzić negocjacje w przyjaznej atmosferze, których efektem jest zadowalające porozumienie.

Kreatywne szukanie rozwiązań

Pokażę Ci, w jaki sposób zwiększyć kreatywność Twojego zespołu. Podczas szkolenia pokażę Ci konkretne działania, które sprawią, że szukanie innowacyjnych rozwiązań będzie łatwiejsze i szybsze.

Pomogę Ci stworzyć i wdrożyć Program Szkoleniowy dopasowany do potrzeb i wyzwań, jakie stoją przed Tobą i Twoim zespołem. Wdrożymy systemowe rozwiązania tak, aby działały!

Umów się na darmową konsultację

Możliwe formy współpracy

Szkolenia

Szkolenia są szyte na miarę – w zależności od Twoich potrzeb mogą być kilkugodzinne, jednodniowe lub nawet kilkudniowe. Szkolenia mogą mieć różną formę: indywidualne, grupowe, z szefem, bez szefa. Temat szkoleń oraz ich formę ustalamy wspólnie na podstawie darmowej konsultacji.

Plany rozwojowe

Tworzę plany rozwojowe, czyli wyznaczam obszary, nad którymi warto pracować w danej organizacji. To schemat, który określa cel rozwojowy i pokazuje, jak go krok po kroku osiągnąć.

Roczny pakiet szkoleń

Oferuję pakiet rocznych szkoleń, które będą efektywnym, rozwojowym cyklem spotkań dla Ciebie lub dla całego zespołu. To od Ciebie zależy jakie szkolenia będą w pakiecie oraz ile ich będzie. Dzięki takiej formule zyskujesz kompleksowe podejście do rozwoju swojej firmy oraz rabat, który sprawia, że cena szkoleń jest jeszcze bardziej atrakcyjna.  Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się szczegółów.

Darmowa konsultacja

Umów się na darmową konsultację, na której się wzajemnie poznamy, a ja przedstawię Ci możliwe formy rozwoju, które będą idealnie dobrane do Twoich potrzeb. 

 

Rozmowa trwa ok. 30 minut i nie jest zobowiązująca.


  FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

  Koszt szkoleń jest zależny od wielu czynników: tematu, wielkości grupy, czasu trwania szkolenia, lokalizacji. Wszystkie szkolenia wyceniam indywidualnie.

  Szkolenia mogą być organizowane zarówno dla pojedynczych osób, dla kilkuosobowych zespołów, jak i całych firm. 

  Wielkość grupy jest zależna od tematu i celu szkolenia, ustalamy ją wspólnie podczas darmowej konsultacji.

  Szkolenia mogą być organizowane w formie stacjonarnej, wyjazdowej, webinaru – jestem otwarty na różne formy współpracy. Zajmuję się również organizacją całego szkolenia (np. platformą szkoleniową, rezerwacją noclegów i sali szkoleniowej). 

  Organizuję szkolenia zarówno kilkugodzinne, jak i kilkudniowe, w zależności od potrzeb i możliwości danej organizacji. Minimalny czas szkolenia to 3 godziny.

  Przed każdym szkoleniem rozmawiam z osobami decyzyjnymi w organizacji o potrzebach. Na tej podstawie przygotowuję plan szkolenia. 

  Szkolenia mają formę praktyczną, warsztatową. Omawiamy konkretne problemy i wyzwania, z którymi mierzą się dane osoby lub całe zespoły. Uczestnicy poznają przyczyny problemów, dzięki czemu lepiej rozumieją z czym się mierzą. 

  W trakcie szkolenia wykonywane są praktyczne zadania nawiązujące do realnych sytuacji. Dzięki temu wypracowane rozwiązania są od razu gotowe do zastosowania. 

  Dzięki aktywnemu uczestnictwu w szkoleniu, wiedza jest szybciej zapamiętywana i daje realne efekty.

  Szkolę zarówno mikro, małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Współpracuję z sektorem usługowym, handlowym, technologicznym oraz publicznym.

  Szkolenia organizowane są w każdym rejonie Polski.

  Największym wyróżnikiem moich szkoleń jest ich praktyczność i stu procentowe dostosowanie do wyzwań danych organizacji. Dzięki doskonałej znajomości procesu grupowego potrafię pomagać zespołom efektywnie wprowadzać zmiany. Moje szkolenia zawsze trafią w punkt. 

  Tak, prowadzę szkolenia w formie online. Zapewniam również przygotowanie techniczne szkolenia (platforma).