Szkolenia

Rozwój pracowników, skuteczna komunikacja, motywacja i więcej!

Szkolenia 1

Chcesz rozwijać kompetencje swoich pracowników – tak, aby w pełni wykorzystać ich potencjał i wzmocnić swoją firmę lub organizację? Fundamentem rozwoju są nowoczesne szkolenia. Szyte na miarę w punkt trafiające w Twoje potrzeby, problemy i wyzwania.

Pamiętaj też, jak ważny jest Twój własny rozwój: jako menadżera, szefa, negocjatora i lidera. Tobie również potrzebne są szkolenia, ale już w formule jeden na jeden. Takie, podczas których będziemy mogli skoncentrować się na konkretnych celach – np. związanych ze strategiami komunikacji z zespołem, asertywnością, efektywnym prowadzeniem negocjacji, autoprezentacją, sprawniejszym działaniu, czy wystąpieniami publicznymi.

Powierz mi ich przeprowadzenie – zarówno dla Ciebie, jak i Twojego zespołu. Zapewnię wsparcie zewnętrzne niezbędne do wprowadzenia trwałych zmian na lepsze.

Co mogę Ci zaoferować jako szkoleniowiec? Szkolenia stacjonarne i online. Dla Ciebie lub Twojego zespołu.

Super połączenie doświadczenia jako trener, nauczyciel pracujący w projektach z młodzieżą licealną, coach, mąż, rodzic, przedsiębiorca realizujący konsekwentnie krok po kroku swoje plany i cele – wszystko to daję Tobie! Wsparcie, pomoc, otwartość, dyskrecję, kreatywność, odpowiedzialność, szczerość! Wykorzystaj to unikalne połączenie kompetencji, wiedzy i doświadczenia! Mogę przeprowadzić szkolenie, którego potrzebujesz lub pomóc Ci zdiagnozować i wybrać najlepsze rozwiązania, które pomogą rozwinąć się Twoim pracownikom i Tobie!

Jestem dyplomowanym Trenerem Biznesu Oświaty i Administracji Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie i SWPS w Warszawie oraz certyfikowanym Coachem VCC ICF

Jak wygląda nasza współpraca?

Nawiązujesz kontakt najwygodniejszy dla Ciebie!

Zadzwoń lub napisz do mnie czego potrzebujesz w zakresie szkoleń.
Jeśli potrzebujesz konsultacji, czy pomocy w zdiagnozowaniu potrzeb nie ma problemu – pomogę Ci.

Wysyłam Ci ofertę

W ciągu 48h od maila, naszej rozmowy telefonicznej lub konsultacji wysyłam Ci ofertę.
Jest ona dopasowana do Twoich potrzeb i naszych ustaleń. 

Formalności i działanie - prosto do celu!

Akceptujesz warunki oferty, ustalamy terminy współpracy, podpisujemy umowę i działamy.

Wsparcie

Po każdym szkoleniu otrzymujesz ode mnie wsparcie w postaci 1h konsultacji. 
Jest ona darmowa i sam zdecydujesz lub zdecydujemy razem, jak i kiedy ją wykorzystasz.

Skontaktuj się ze mną!

Kogo szkolę i w jakim zakresie?

Prowadzę przede wszystkim szkolenia dla firm, jednostek oświatowych i organizacji. Zarówno dla zespołów, jak i w modelu pracy „jeden na jeden”. Ich tematyka obejmuje m.in. zagadnienia takie jak:

Proces grupowy

Wiedza i umiejętności dotyczące Procesu Grupowego pozwolą Ci pomagać zespołowi wydajniej realizować zadania. Zrozumiesz jak funkcjonuje grupa, jak jej pomagać lepiej pracować, utrzymywać przyjazną atmosferę i jak się w niej lepiej odnaleźć.

Komunikacja w zespole

Pomagam zespołom efektywniej się porozumiewać i najzwyczajniej – lepiej dogadywać. Zakres szkolenia dobierzemy do Twoich potrzeb i potrzeb zespołu tak, aby Wasza współpraca miała większą efektywność i przyjazną, wspierającą atmosferę. 

Komunikacja w zarządzaniu zespołem

Pomogę Ci, abyś jako Lider umiał skutecznie oraz wspierająco komunikować się z zespołem. Efektywna komunikacja Lidera przekłada się na lepsze wyniki zespołu, jego zaangażowanie, zadowolenie pracowników i atmosferę. Wiem jak to zrobić!

Relacje interpersonalne

Zespół, który umie dbać o relacje pracuje efektywniej i tworzy przyjazną atmosferę pracy. Szkolenia z tej tematyki dają pracownikom wiedzę i konkretne narzędzia, jak robić to na codzień. Możesz też doskonalić te umiejętności jako Lider. 

Motywacja zespołu

Motywacja to jedno z kluczowych zagadnień współczesnej psychologii w kontekście realizacji celów indywidualnych, jak i zarządzania zespołem. Przygotuję szkolenie, które pokaże jak ją znajdować i jak działać efektywnie kiedy nam jej brakuje.

Rozwój osobisty

Widzisz potrzebę udoskonalenia konkretnych umiejętności dla siebie lub zespołu? Napotykasz lub napotykacie na trudności? Możesz ich uniknąć! Szkolenie pozwoli szybciej i bez zbędnego tracenia energii dotrzeć do celu. Przejdziemy tę drogę razem!

Rozwój kompetencji przyszłości

Współpraca, zarządzanie ludźmi, zdolności negocjacyjne, inteligencja emocjonalna, krytyczne myślenie, kreatywność to kompetencje przyszłości. Ich rozwijanie pomaga osiągać lepsze wyniki zespołom i Liderom. Podnosi satysfakcję z wykonywanej pracy!

Program szkoleniowy

Pomogę Ci stworzyć i wdrożyć Program Szkoleniowy dopasowany do potrzeb i wyzwań jakie stoją przed Tobą i Twoim zespołem. Zaplanujemy harmonogram i tematykę szkoleń na określony czas. Wdrożymy systemowe rozwiązania tak, aby działały!

Mogę również przygotować szkolenie szyte na miarę. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy jego zakres oraz charakter.

Warsztaty, wykłady, sesje indywidualne… nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. To optymalne zostanie dopasowane do specyfiki Twoich potrzeb.

Skontaktuj się ze mną!