Podcast

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko! Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

Szablon podcastu 1

Podcast o tym, jak żyć pełnią życia i nie tylko!

Czujesz potrzebę zmiany w życiu i nie wiesz, w jakim kierunku pójść? Interesuje Cię szeroko pojęty rozwój? Chcesz zdobyć wiedzę i inspirację do działania, ale… zwyczajnie, po ludzku brak Ci czasu, żeby czytać?

A co, gdyby dało się poszerzać horyzonty mentalne także w codziennym biegu?

Da się! Od tego są podcasty! Wykorzystaj produktywnie czas podczas stania w korku w drodze do pracy albo gdy wyruszasz na poranny jogging.

Maciej Madeksza Podcast dostarczy Ci wielu inspiracji.

Czekają na Ciebie rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy dokonali zmian w swoim życiu oraz „odcinki solowe”.

O czym jest mój podcast?

O wszystkim, co związane ze skutecznym wprowadzaniem zmian w swoim życiu.

O tym:

  • jak żyć lepiej,
  • jak się komunikować,
  • jak się rozwijać,
  • jak wprowadzać zmiany w życiu,
  • jak tworzyć wartościowe relacje,
  • jak się otworzyć na świat i zmiany,
  • jak być cennym członkiem zespołu
… i nie tylko. Włącz i zainwestuj w siebie!
Jak pomagać innym rozwijać biznes, nie zapominając o sobie. Greg Albrecht 2

Jak pomagać innym rozwijać biznes, nie zapominając o sobie. Greg Albrecht

Dla mnie to wyjątkowy odcinek i wyjątkowy gość w podcaście. Greg Albrecht to doradca wspierający budowanie i rozwijanie biznesu, mówca. Greg prowadzi także swój własny podcast, którego jestem stałym słuchaczem: Greg Albrecht Podcast – wszystkie twarze biznesu. Grega możecie znaleźć na stronie internetowej: www.gregalbrecht.io Z… Czytaj więcej »Jak pomagać innym rozwijać biznes, nie zapominając o sobie. Greg Albrecht

Super Moc Informacji Zwrotnej! 3

Super Moc Informacji Zwrotnej!

Informacja zwrotna nie jest przereklamowana. Ma super moc pod warunkiem, że wiesz jak ją przekazać, a potem praktycznie zastosować to w życiu. W tym odcinku dzielę się z Tobą 7 zasadami udzielania feedbacku. Przedstawiam na konkretnym przykładzie Model FUKO, który możesz zacząć stosować (Fakty, Uczucia,… Czytaj więcej »Super Moc Informacji Zwrotnej!

21 lekcji z książki Jen  Sincero! 5

21 lekcji z książki Jen Sincero!

W tym odcinku dzielę się 21 wnioskami, które wyciągnąłem z książki Jen Sincero „Jesteś kozak! Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnią życia”. Jen Sincero jest coachem i trenerką, która pomaga ludziom odnieść sukces. Z odcinka dowiesz się: 1. Jak można podnieść standard swojego otoczenia.… Czytaj więcej »21 lekcji z książki Jen Sincero!

Jaka postawa takie efekty! 7

Jaka postawa takie efekty!

Chcesz mieć efekty i działać skutecznie? Ten odcinek podcastu może dać Ci odpowiedź na pytanie jak to osiągnąć! Zadam Ci w nim kilka pytań. Warto na nie sobie odpowiedzieć. Nawiązuję także do książki Stephena R. Covey’a „7 nawyków skutecznego działania” oraz Stevena Presfiled’a „Do roboty”… Czytaj więcej »Jaka postawa takie efekty!

Czy motywacja jest przereklamowana? 9

Czy motywacja jest przereklamowana?

Motywacja to nie jest łatwy temat. Wokół tego pojęcia narosło wiele stereotypów. Czy motywacja jest potrzebna do działania? Jakie są jej rodzaje? Skąd czerpać energię do działania? Podejmuję te i więcej tematów w tym odcinku podcastu. Dowiesz się też, jakie będą kolejne dwa tematy podcastu. Razem z dzisiejszym… Czytaj więcej »Czy motywacja jest przereklamowana?

O czym jest ten podcast i kto go nagrywa? 11

O czym jest ten podcast i kto go nagrywa?

To jest pierwszy odcinek autorskiego podcastu Maciej Madeksza Podcast. Dziś przedstawiam powody, dla których zdecydowałem się nagrywać. Przedstawiam także siebie, bo wierzę, że nagrywanie podcastu to także budowanie relacji ze słuchaczem. Mówię także o tym, jakie tematy będą w tym podcaście poruszane. Dziękuję za zaufanie!